About us

Projects

Gallery / Video

Services

Contact us
درباره سیرنگ بالون

شرکت سیرنگ بالون از اولین تولید کنندگان بالون های تبلیغاتی و سازه های بادی در کشور می باشد که از سال 1381 آغاز به کار نموده و در طی سالیان گذشته با ایجاد تنوع و نو آوری های بسیار در این خصوص و انجام پروژه های مختلف در سراسر کشور و چندین مورد صادرات جزو دو شرکت برتر داخلی در این زمینه می باشد .

. نو آوری ها
گروه سیرنگ بالون همیشه در فکر ایده های نو و طراحی های خلاقانه بوده همینطور که در نمونه کارها مشهود است این شرکت در تنوع کار در بین شرکتهای داخلی بی همتاست . از جمله می توان به ساخت اولین بالون هوای داغ ایرانی ،اولین کشتی هوایی کنترلی ،اولین سالن بادی ،غرفه های نمایشگاهی ،بزرگترین بالون بادی ،سفره هفت سین بادی و ماکتهای بادی اشاره نمود .

. کیفیت
تمامي سازه های تولید شده در این شرکت استاندارد بوده و از کیفیت با لایی برخوردار می باشند .
قبل از تولید برای تمامی محصولات مدل سه بعدی تهیه شده و این مدلها توسط مهندسین مکانیک و نقشه کش صنعتی گسترده سازی شده و الگوی بدون نقص تهیه می گردد .
جنس لازم جهت توليد محصولات از معتبر ترین برندهای داخلی و خارجی و با كنترل كيفيت بالا خريداري مي‌شود.

#بالون_تبلیغاتی #بالن #بالون_گازی #بالون_هلیوم #بالون_بادی #سازه_بادی #آرک_بادی #دروازه_بادی #فروش سازه های بادی #ساخت سازه های بادی #اجاره سازه های بادی #اجاره بالون #فروش بالون #اجاره آرک فروش #آرک_بادی #غرفه_بادی #غرفه
نمایشگاهی #سالن_بادی #سوله_بادی #سازه_های_بادی
بادکنک ها رایج ترین نوع سازه بادی هستند.
سازه بادی یک جسم است که معمولاً با هوا پر می شود ، اما از هیدروژن ، هلیوم و نیتروژن نیز استفاده می شود. یکی از چندین مزیت تسازه بادی این است که در صورت عدم باد شدن ، می توان آن را در یک فضای کوچک نگهداری کرد ، زیرا سازه های بادی برای حفظ اندازه و شکل خود به وجود یک گاز بستگی دارند. راحتی اجراسازه های بادی در مقایسه با سازه های غیر بادی یک مزیت اساسی است.غرفه های بادی ،آرک های بادی ،بالون های بادی، بازی های بادی، سالن های بادی ، کیسه های هوای اضطراری و ساختارهای فضایی بادی از سازه بادی استفاده می کنند. باد شدن از طریق چندین استراتژی اتفاق می افتد: پمپ ها ، رم هوا ، صدف و مکش.


در واقع ، هیچ کس نمی تواند مردم را از گردن زدن به گردن خود سرزنش کند. بالن های تبلیغاتی بسیار جلب توجه و چشم نواز هستند. دلیل این امر این است که این نوع تبلیغات نوآوری است. علاوه بر این ، هر چیزی که پرواز می کند برای مردم جالب است.

بیشتر شرکت ها از بالن های تبلیغاتی به عنوان خط اول تخلف در بازاریابی استفاده می کنند. به دلیل جدید بودن و ضریب شوک بودن ، یک ابزار بازاریابی عالی است که هنگام معرفی یک محصول می توانید از آن استفاده کنید.

مزایای بالن های تبلیغاتی

1. بزرگ
یک بادکنک تبلیغاتی می تواند مایل فاصله داشته باشد و حتی اگر کسی نتواند نام کالای تبلیغ شده را معرفی کند ، مطمئناً فردی به اندازه کافی کنجکاو خواهد بود که به دور خود بپیچد و واقعاً ببیند چه چیزی در این افق پرواز می کند. این یک روش عالی برای دستیابی به مجموعه گسترده تری از مخاطبان است. می توانید به افرادی که در خیابان های مترو و همچنین بزرگراه ها تردد می کنند ، برسید. می توانید به افراد داخل ساختمانهای اداری و همچنین افرادی که در بیرون کار می کنند برسید.

2. بی نظیر
همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، تبلیغات با بادکنک هنوز یک مفهوم جدید است. به همین دلیل ، بالن های تبلیغاتی به احتمال زیاد توجه مردم را به خود جلب می کنند و نه تنها از این رو ، به دلیل عامل جدید بودن ، بیشتر در ذهن مردم حفظ می شوند.

3. برندسازی
چه کسی می گوید یک بالون تبلیغاتی فقط با یک روش قابل شکل گیری است؟ در واقع ممکن است از بادکنک های تبلیغاتی تخصصی که به صورت کالایی تبلیغ می شوند شکل بگیرد. به این ترتیب ، لازم نیست در واقع نام محصول را از مایل مشاهده کنیم تا بدانیم که چه چیزی تبلیغ می شود. این یک روش عالی برای برندسازی و ایجاد آگاهی در مورد ظاهر محصول است.

4. موبایل
برخلاف شکل های دیگر تبلیغات مانند تبلیغات چاپی ، تبلیغات تلویزیونی یا بیلبوردهای تبلیغاتی ، بالن های تبلیغاتی متحرک هستند. فقط در یک نقطه برتری ثابت نیست. گرچه می توان آنرا به هم گره زد تا از بین نرود ، بالن های تبلیغاتی را می توان از جهات مختلف مشاهده کرد.

5. ارزان
شاید در ابتدا به نظر نرسد اما بالن های تبلیغاتی در واقع ارزان تر از تابلوهای تبلیغاتی هستند. و برای چیزی که در مقایسه با تابلوهای تبلیغاتی ، ثابت یا مجله ، که به یک بازار هدف خاص عرضه می شود ، مخاطبان گسترده تری را به خود جلب کند ، بالن های تبلیغاتی به خوبی هزینه های تبلیغاتی شما را دارند.

6. برش بالاتر از بقیه
این را تصور کنید: شما و شاید یک یا دو یا شاید 10 مؤسسه دیگر در یک جاده باشید. چگونه می توانید با توجه به این موضوع ، رهگذران را بگیرید و متوقف شوید آسان است. در حالی که رقبای شما احتمالاً لباسهای بیرونی خود را با علائم رنگارنگ و چیزهایی که جالب نیست ، لباس پوشیده اند ، یک بالون تبلیغاتی هلیوم تهیه کنید تا بر فراز موسسه شما شناور شود. به این ترتیب ، تبلیغات بالون شما مایل دورتر دیده می شود و به طور حتم بیش از آنچه در نظر گرفته شده برج خواهد بود.

7. به عنوان بادکنک سبک باشد
استفاده از بادکنک هلیوم وسیله ای مقرون به صرفه برای تبلیغ یک محصول یا خدمات است. سرگرم کننده و جذاب است و از دست رفتن آن دشوار است بنابراین مطمئن هستید که سرمایه گذاری مناسبی انجام داده اید. روش ها و راه های زیادی برای تبلیغ یک محصول و خدمات وجود دارد اما همه این روش ها اطمینان نمی دهند که شما توجه بازار هدف خود را جلب خواهید کرد. با چیزی به اندازه یک بالون هلیوم بی نظیر و بزرگ ، اشتباه کردن آن دشوار است.

8. تبلیغات موبایل
به یاد داشته باشید که لازم نیست بالن هلیوم خود را بر فراز استقرار خود شناور کنید. جسور و خلاق باشید و آن را روی مناطقی با ترافیک زیاد شنا کنید که در آن تبلیغات شما سخت خواهد بود. شما نمی توانید این کار را با وسایل دیگر تبلیغات استاتیک انجام دهید. به همین دلیل تبلیغات با بالن های هلیوم یک انتخاب هوشمندانه است.

9. پرواز زیاد
تبلیغات با بالن های هلیوم بهترین راه برای ترجمه محصولات یا خدمات خود به سود واقعی است. همانطور که تبلیغات بالون هلیوم شما زیاد پرواز می کند ، همینطور فروش شما و مشتریان رضایت بخش این سرویس به شما می گوید که فروش از زمانی که تصمیم به استفاده از تبلیغات با بالن های هلیوم گرفته اند روند روندی افزایشی داشته است.

10. بهترین ها برای بهترین ها
دانستن اینکه استفاده از بالن هلیوم برای نیازهای تبلیغاتی شما لازم نیست بدانید. همچنین باید بدانید که بهترین بادکنک های هلیوم که از نظر اقتصادی مقرون به صرفه و از دوام بالایی برخوردار هستند ، از کجا می توانید دریافت کنید. به عنوان مثال ، اگر شما در ایالات متحده هستید ، بهتر است شما یک بالن هلیوم را از یک تولید کننده در ایالات متحده سفارش دهید تا یک از هند یا چین سفارش دهید.

به این ترتیب ، شما می توانید در حمل و نقل صرفه جویی کنید به علاوه احتمال اینکه گیرتان در گمرک گیر کند ، صفر نیست. تصور کنید که اگر به هر دلیلی یا دیگری از خرید خود راضی نبودید ، مجبور خواهید بود که باربری را مجدداً بارگیری کرده و مجدداً منتظر تعویض باشید ، در ضمن ، متحمل هزینه ها و تأخیرهای بیشتر از طریق گمرک شوید. این دردسر بیشتر است که شما همیشه نیاز به مقابله با آن دارید.