About us

Projects

Gallery / Video

Services

Contact us
درباره سیرنگ بالون

شرکت سیرنگ بالون از اولین تولید کنندگان بالون های تبلیغاتی و سازه های بادی در کشور می باشد که از سال 1381 آغاز به کار نموده و در طی سالیان گذشته با ایجاد تنوع و نو آوری های بسیار در این خصوص و انجام پروژه های مختلف در سراسر کشور و چندین مورد صادرات جزو دو شرکت برتر داخلی در این زمینه می باشد .

. نو آوری ها
گروه سیرنگ بالون همیشه در فکر ایده های نو و طراحی های خلاقانه بوده همینطور که در نمونه کارها مشهود است این شرکت در تنوع کار در بین شرکتهای داخلی بی همتاست . از جمله می توان به ساخت اولین بالون هوای داغ ایرانی ،اولین کشتی هوایی کنترلی ،اولین سالن بادی ،غرفه های نمایشگاهی ،بزرگترین بالون بادی ،سفره هفت سین بادی و ماکتهای بادی اشاره نمود .

. کیفیت
تمامي سازه های تولید شده در این شرکت استاندارد بوده و از کیفیت با لایی برخوردار می باشند .
قبل از تولید برای تمامی محصولات مدل سه بعدی تهیه شده و این مدلها توسط مهندسین مکانیک و نقشه کش صنعتی گسترده سازی شده و الگوی بدون نقص تهیه می گردد .
جنس لازم جهت توليد محصولات از معتبر ترین برندهای داخلی و خارجی و با كنترل كيفيت بالا خريداري مي‌شود.

#بالون_تبلیغاتی #بالن #بالون_گازی #بالون_هلیوم #بالون_بادی #سازه_بادی #آرک_بادی #دروازه_بادی #فروش سازه های بادی #ساخت سازه های بادی #اجاره سازه های بادی #اجاره بالون #فروش بالون #اجاره آرک فروش #آرک_بادی #غرفه_بادی #غرفه
نمایشگاهی #سالن_بادی #سوله_بادی #سازه_های_بادی